Logowanie

Wspomnienia - OUTGOING 2007-2008

xanthi karnawa 1„(...) Zasady panujące na tamtejszym Uniwersytecie są nieco inne niż te, do których przyzwyczajeni jesteśmy my. Przede wszystkim relacje wykładowca – student mają charakter mniej oficjalny co moim zdaniem daje okazje do lepszego poznania się, do zwiększenia efektywności pracy wykonywanej podczas studiów, a także zdecydowanie poprawia atmosferę na Uczelni.

Więcejrax kubul 112„Uniwersytet Palackeho na którym miałam przyjemność studiować w czasie semestru letniego 2007/2008 specjalizuje się w dziedzinie OUTDOOR EDUCATION i dzięki temu mogłam spróbować czegoś zupełnie innego niż w Polsce.

Więcejfot 10„(...) dzięki stypendium Erasmusa, we wrześniu 2007 roku, znalazłam się w Tornio, mieście położonym około 100 km na południe od koła podbiegunowego i wioski Świętego Mikołaja, na granicy ze Szwecją. Tam właśnie studiowałam na uniwersytecie HUMAK wraz z jedenastką innych studentów pochodzących z Polski, Walii, Holandii, Portugalii i Niemiec.

Więcejmorze pnocne jf 05„W trakcie mojego „erazmusowego semestru" pojechałam do Bremy, najmniejszego i najprzyjaźniejszego landu w Niemczech. Studiowałam na Hochschule Bremen, położonej na zachodnim brzegu Wezery. Dla niewtajemniczonych Wezera to nie tylko rzeka, ale duma Bremeńczyków (...)

Więcejgirls(...) Szczęście chciało, że dostaliśmy sie na Erasmusa do Hiszpanii
(Universidad de Granada) grupką pięciu osób. Nota bene osób tworzących dream team, na co dzień dobrych znajomych i przyjaciół. Na długo przed wyjazdem nakręcaliśmy się, planowaliśmy, marzyliśmy i odliczaliśmy dni do magicznej daty 14 lutego. Wylotu...

Więcej