Hiszpania - BTT Tennis Academy Club (Barcelona)

Total Tennis Barcelona to sprawnie zarządzana placówka, w której trenują zawodnicy tenisa z całego świata i amatorsko osoby prywatne. Akademia organizuje również obozy sportowe dla dzieci, które mogą korzystać z szerokiej bazy sportowej: korty tenisowe, basen , siłownia itp. Dzięki praktyce miałem szansę asystować podczas sesji treningowych i analizować techniki i taktyki gry w tenisa zawodników profesjonalnych, osób prywatnych i dzieci uczestniczących w obozach.
Zajmowałem się również prowadzeniem zajęć i organizowaniem zawodów dla dzieci z obozów sportowych. Dzięki fachowej pomocy mojego mentora poprawiłem swoje umiejętności techniczno-taktyczne gry w tenisa i zdobyłem niezbędne doświadczenie potrzebne do pracy w przyszłości w moim zawodzie. Zdobyłem też wiele przydatnych informacji dotyczących  funkcjonowania prywatnej firmy tenisowej. Konieczność komunikacji zmusiła mnie do poprawienia swoich umiejętności językowych w zakresie języka angielskiego i hiszpańskiego. Takiej szansy nie dałby mi żaden kurs językowy. Po raz pierwszy miałem też okazję asystowania w  treningach tenisowych dla dorosłych dzięki czemu poszerzył się przedział wiekowy osób ,które mogę w przyszłości trenować.

Andrzej Łukawski  II SUM Turystyka i Rekreacja