Logowanie

OUTGOING - kontakt

Biuro Programu:
Czynne: PN - PT godz. 11.00 - 14.30
Budynek Rektoratu, pok. 102
Tel.: 61 835 50 66
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (studia) |  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (praktyki)

Koordynator Uczelniany:
mgr Małgorzata Nawrocka

Koordynatorzy Wydziałowi:
Wydział Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji:
kierunek WF i Sport - dr Małgorzata Anioł, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kierunek Fizjoterapia - mgr Julia Szczechowicz, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydział Turystki i Rekreacji - dr Karolina Buczkowska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zamiejscowy Wydział KF w Gorzowie Wlkp. - dr Piotr Żurek, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie informacje dot. Programu ERASMUS+ są udzielane studentom na spotkaniach zorganizowanych przez Biuro programu. Informacje o dokładnym terminie spotkania umieszczane są na stronie internetowej uczelni oraz na tablicach informacyjnych Programu ERASMUS+.

Spotkania informacyjne dla studentów organizowane są tylko raz w roku (najczęściej na przełomie lutego/marca) i tylko raz w roku dokonywany jest nabór studentów na wyjazd w ramach Programu ERASMUS+ na przyszły rok akademicki.

Zapamiętaj i nie przegap swojej okazji!