Folk Erasmus+ tonight

WhatsApp Image 2016 11 16 at 21.24.26W środę 16 listopada 2016 roku studenci przebywający na naszej uczelni w ramach programu Erasmus + mieli okazję uczestniczyć w wydarzeniu „Folk me tonight’’ organizowanym przez  Biuro Współpracy z Zagranicą oraz Zespół Tańca Ludowego "Poznań". Była to dobra okazja do zobaczenia tradycyjnych polskich strojów i tańców ludowych („Krakowiak”, "Marynia)" oraz poznania podstawowych kroków tanecznych pod okiem tancerzy tańca ludowego. Cała impreza odbywała się przy muzyce na żywo. Zaprezentowano unikatowe instrumenty muzyczne takie jak: kozioł weselny,cymbały rzeszowskie oraz dudy wielkopolskie. Ponadto studenci mieli okazję przymierzyć typowe, ludowe stroje. Na koniec na wszystkich czekała niespodzianka w postaci poczęstunku.