Dni Otwarte - program stypendialny 2016/2017

20160402 111928 0022 kwietnia br. Biuro Współpracy z Zagranicą wzięło udział w organizowanych przez naszą uczelnię Dniach Otwartych, które odbyły się w hali dydaktyczno- sportowej. Przyszli studenci zwiedzając uczelnię mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną, obejrzeć pokazy np. akrobatyki i tańca współczesnego oraz wziąć udział w specjalnie zorganizowanych warsztatach.

Stoisko BWZ cieszyło się dużym powodzeniem nie tylko ze względu na smakowite krówki i gadżety, ale również ze względu na ofertę zagranicznych wyjazdów stypendialnych proponowanych w roku akademickim 2016/2017. Potencjalni studenci mieli szansę uzyskać informację o możliwościach wyjazdu na studia lub praktykę do zagranicznej uczelni w ramach Programu ERASMUS+ oraz zapoznać się z ofertą stypendialną Rządu Królestwa Danii (Gerlev, Bosei).