ERASMUS+ 2016/17 – wyjazdy pracowników

Logotyp EU flag Erasmus vect POSWzorem ubiegłych lat Biuro Współpracy z Zagranicą zaprasza wszystkich pracowników Uczelni zainteresowanych zagranicznymi wyjazdami stypendialnymi do skorzystania z oferty programu ERASMUS+HE, który daje nauczycielom akademickim możliwość przeprowadzenia wykładów w uczelni partnerskiej, a pracownikom niebędącym nauczycielami akademickimi szanse uczestnictwa w zagranicznych szkoleniach. Formularz zgłoszeniowy, wykaz uczelni partnerskich oraz regulamin finansowania wyjazdów pracowników w załączeniu.

Formularz rekrutacyjny,, wykaz uczelni partnerskich, regulamin finansowania

Zapraszam wszystkich do obejrzenia filmu przygotowanego z pomocą pracowników, którzy już uczestniczyli w takiej wymianie jako zachętę do przełamania wszelkich oporów i skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji poznania innych uczelni, ich studentów, nauczycieli akademickich i pracowników administracyjnych. Myślę, że warto chociaż raz spróbować, aby zrozumieć idee tego programu, który gości już na naszej Uczelni ponad 16 lat.

Zainteresowanych zapraszamy do składania formularza aplikacyjnego do 10 października br.  do  BWZ budynek rektoratu, pok. 102, (godz. 11.00 - 14.30).

Film