Logowanie

Portale internetowe poświęcone praktykom zagranicznym

Biuro Współpracy z Zagranicą uprzejmie informuje o istnieniu portali internetowych pomocnych przy  wyszukiwaniu potencjalnych miejsc odbywania praktyk przez studentów.

Są to następujące platformy:

a)http://www.praxisnetwork.eu/ - może służyć jako wsparcie w poszukiwaniu przez studentów miejsc odbywania praktyk zagranicznych w Portugalii.

b) „JOE+” – the Job Offer Exchange platform
Jest to inicjatywa sieci LEO-NET, które były beneficjentami zakończonego już programu Leonardo da Vinci, a który jest kontynuowany jako program Erasmus+ Kształcenie i szkolenia zawodowe. Więcej informacji – bezpośrednio na stronie JOE+ https://leonet.joeplus.org/en/

c) Job portal opracowany w ramach inicjatywy “Eurasmus”, na którym potencjalni „praktykodawcy” mogą zamieszczać oferty miejsc praktyk/staży studentów. Strona portalu to: http://eurasmus.com/en/

d)http://pl.bab.la/praktyki/ - na portalu bab.la znajdują się liczne oferty praktyk w wielu krajach. Wśród ofert można znaleźć praktyki w branżach takich jak finanse, marketing, turystyka, służba zdrowia i wiele innych.

Przeglądaj liczne ogłoszenia z całego świata, a gdy znajdziesz wymarzone praktyki, nie zwlekaj: wyślij swoje CV już dziś! Praktyki zagraniczne to wspaniały pomysł na poszerzenie horyzontów, a doświadczenie w pracy za granicą znacząco uatrakcyjni Twój życiorys.