Logowanie

ERASMUS+ - nowe katalogi przedmiotów na rok akad. 2015/2016

Uprzejmie informujemy, że w Biurze Współpracy z Zagranicą przygotowywane są nowe  katalogi przedmiotów do realizacji zajęć ze studentami zagranicznymi w roku akad. 2015/2016.

Osoby zainteresowane prowadzeniem zajęć w języku angielskim ze studentami zagranicznymi prosimy o przesłanie w terminie do 31 marca br. zgłoszenia swojej woli do odpowiednich koordynatorów wydziałowych:

wydz. WFSiR kierunek WF/Sport/Dietetyka - dr Małgorzata Anioł ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.),
wydz. WFSiR kierunek Fizjoterapia - mgr Julia Szczechowicz ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.),
wydz. TiR - dr hab. Karolina Buczkowska ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Osoby, które po raz pierwszy zgłaszają chęć prowadzenia takich zajęć lub zmieniają tematykę z danego przedmiotu, proszone są o wypełnienie załączonego sylabusa i przesłanie go do odpowiedniego koordynatora wydziałowego.

Sylabus