Termy Maltańskie - wodne atracje dla "Erasmusów"

10811561 10203091216791853 960547034 n 1Termy Maltańskie to kolejna atrakcja zorganizowana dla studentów zagranicznych naszej uczelni  przez Biuro Współpracy z Zagranicą. 18 listopada br. grupa "Erasmusów" i polskich  studentów odwiedziła najnowocześniejszy i największy wodny kompleks rekreacyjno-sportowy w Polsce. Na obszarze 6 ha znajduje się 18 basenów sportowych i rekreacyjnych o całkowitej powierzchni lustra wody 5000 m2, 14 pomieszczeń na 1000 m2 tworzy Świat Saun. Kompleks wykorzystuje naturalne wody termalne.

Oto relacja jednej z polskich studentek:
"18 listopada odbyła się wyjcieczka do Term Maltańskich dla studentów przebywających na wymianie w ramach programu Erasmus+. Studentom z zagranicy wyjście bardzo przypadło do gustu, jak sami określi :”było to coś nowego i bardzo przyjemnego w te chłodne jesienne dni”. Panowała bardzo przyjazna i miła atmosfera.
Podsumowując wyjście było udanym pomysłem i strzałem w dziesiątkę. Z pewnością pomogło jeszcze bardziej zintegrować grupę".

Katarzyna Byczyk, I SUM, Wydział Turystyki i Rekreacji